Дома / Е-НАСТАВА / 3 - ТО ОДДЕЛЕНИЕ / ПРИРОДНИ НАУКИ ЗА 3 ТО ОДД. / 12.05.2020г.Природни науки Колку шеќер содржат најомилените пијалоци?

12.05.2020г.Природни науки Колку шеќер содржат најомилените пијалоци?

За Верица Манева

Наставник по одделенска настава.

Провери

07.05.2020г. Што сакаме да пиеме?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *