Дома / Е-НАСТАВА / 9 - ТО ОДДЕЛЕНИЕ / БИОЛОГИЈА ЗА 9 ТО ОДД. / 04-10.05 Монохибридно вкрстување во генетиката

04-10.05 Монохибридно вкрстување во генетиката

За Ели Неделковска

Наставник по Природни науки, Биологија.

Провери

11.5-18.5.2020 Наследување

Активности-по-Биологија-за-9-оддПреземи

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *