Дома / Новости / Честитки за нашите полуматуранти!

Честитки за нашите полуматуранти!

Чекорите гордо и храбро на патот кон успехот, од срце ви посакува колективот на ООУ “Даме Груев” !

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *