Дома / Новости / Среќно првачиња!

Среќно првачиња!

Првачиња наши драги!

Ви посакуваме да сте здрави, многу среќни, да бидете воспитани, паметни деца, храбро да чекорите на патот кон успехот и да бидете наша гордост и радост.

Ви посакуваме среќен почеток на едно ново поглавје од вашите животи, во новата учебна година. Наполнете ги ранчињата со многу, многу нови знаења❤

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *