Дома / Новости / СРЕЌНА НОВА 2023 ГОДИНА

СРЕЌНА НОВА 2023 ГОДИНА

Во името на целиот колектив на ООУ„Даме Груев“- Градско, на сите ученици им посакуваме весел и безгрижен распуст и им ги честитаме претстојните празници 🎄

Се гледаме повторно на 18.1.2023 година

🎄 СРЕЌНА НОВА ГОДИНА 🎄

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Резултаи од општински натпревар по Англиски јазик

На општинскиот натпревар по Англиски јазик, кој што се одржа во училиштето Васил Главинов во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *