Дома / Новости / Среќен 8-ми Mарт !!!

Среќен 8-ми Mарт !!!

🌸На сите припаднички на понежниот пол им го честитаме меѓународниот ден на жената 8ми Март!

🌸Ви посакуваме да бидете почитувани, среќни и успешни секој ден!

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *