Дома / Новости / Сакаме да упатиме огрoмна благодарност до господинот Aнел Фијуљанин за покажаната несебична хуманост, и за неговата желба да ги развесели сите ученици од 1 до 9 одделение во нашето училиште

Сакаме да упатиме огрoмна благодарност до господинот Aнел Фијуљанин за покажаната несебична хуманост, и за неговата желба да ги развесели сите ученици од 1 до 9 одделение во нашето училиште

🎅Секое дете заслужува насмевка на лицето во магичните празнични денови.❤🎄🎆✨💫

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Градската библиотека “Гоце Делчев” – Велес, го одбележа својот патронен празник,152 години од раѓањето на македонскиот деец Гоце Делчев.

По тој повод во библиотеката се одржа пригодна програма на која се доделија многубројни награди. …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *