Дома / Новости / Одбележување на 21 Март – Денот на пролетта и екологијата

Одбележување на 21 Март – Денот на пролетта и екологијата

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Симулациона вежба во случај на елементарна непогода земјотрес

Во нашето училиште успешно се спроведе симулациона вежба во случај на елементарна непогода земјотрес. Целта …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *