Дома / Новости / Одбележување на Европски училишен спортски ден 2023

Одбележување на Европски училишен спортски ден 2023

✅️Ученици од нашето училиште, беа дел од активностите по повод одбележување на Европски училишен спортски ден 2023

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *