Дома / Новости / Новогодишната работилница по повод Денот на училиштето

Новогодишната работилница по повод Денот на училиштето

👉Нашите вредни и креативни ученици и наставнички, на новогодишната работилница по повод Денот на училиштето, изработија прекрасни новогодишни украси🎄🧨🎈🎉🎊🎉❤️ Работилниците поминаа во пријатна, опуштена и новогодишна атмосфера, која придонесе за насмевки и среќа кај нашите ученици🥰

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Градската библиотека “Гоце Делчев” – Велес, го одбележа својот патронен празник,152 години од раѓањето на македонскиот деец Гоце Делчев.

По тој повод во библиотеката се одржа пригодна програма на која се доделија многубројни награди. …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *