Дома / Новости / Еко хепенинг

Еко хепенинг

📣Почитувани📣

Ве покануваме утре 6.10.2023(петок), со почеток од 12часот во Домот на културата, на Еко хепенинг во соработка со проектот,,ЕКО ПРИЈАТЕЛИ” -Сојуз на здруженија за рурален развој Мрежа на ЛАГов♻️♻️♻️

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *