Дома / Новости / Еко работилница

Еко работилница

Учениците од еко клубот на нашето училиште реализираа работилница, на која изработија честитки за празникот на жената 8ми Март

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Ден на планетата Земја

Целта на одбележувањето на ,,Денот на планетата Земја“ е да се подигне нивото на свесност …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *