Дома / Новости / Еко клубот Работилница “Заштеда на електрична енергија”

Еко клубот Работилница “Заштеда на електрична енергија”

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *