Дома / Новости / Доделување на сведителства на деветодделенците

Доделување на сведителства на деветодделенците

🌈Честитки за постигнстиот успех на сите наши ученици деветоодделенци!

🎖Честитки за ученичката првенец на оваа генерација Марија Будимова и ученикот Александар Перески кој доби пофалница од Наставничкиот совет при ООУ”Даме Груев” за талентиран ученик на генерацијата 2022/2023год.

Чекорете храбро на патот кон остварувањето на вашите соништа, Ви посакуваме уште многу поголеми успеси!

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *