Дома / Новости / Априлијада 2024

Априлијада 2024

Почитувани наши дечиња,

Ве покануваме на 01.04.2024год. на нашиот организиран настан по повод Денот на шегата

Априлијада 2024

Ве очекуваме

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Ден на планетата Земја

Целта на одбележувањето на ,,Денот на планетата Земја“ е да се подигне нивото на свесност …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *