среда , август 22 2018
Соопштенија
Дома / Новости / Посета на Велешкиот театар

Посета на Велешкиот театар

Учениците од I и V одд, присуствуваа на новогодишната престава “Волшебната шума” во Велешкиот театар

За webadmin

Провери

Велигденски базар во ООУ Даме Груев – Грдаско

На ден 05-04-2018 година со почеток од 12:00 часот се одржа Велигденски базар во училиштето …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *