петок , април 20 2018
Соопштенија
Дома / Новости / Патронат ООУ„ Даме Груев “-Градско

Патронат ООУ„ Даме Груев “-Градско

По повод патрониот празник на нашето училиште, учениците под менторство на нивните наставници, подготвија пригодна приредба на тема „ Делото на Даме Груев “

За webadmin

Провери

ПОКАНА ЗА ПОДНЕСУВАЊЕ НА ПОНУДИ

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *